Even voorstellen
Als achtjarige kreeg ik te horen dat mijn ouders gingen scheiden. De scheiding van mijn vader en moeder is goed verlopen, maar desondanks bleef het een vervelende periode. Als geluk bij een ongeluk wist ik door deze periode in mijn leven wel dat ik kinderen wilde bijstaan tijdens echtscheidingen. Uiteraard wist ik toen nog niet hoe ik dat kon gaan doen en wat ik daarvoor nodig was, maar dit was voor mij wel het punt waarop ik besloot dat ik rechten wilde gaan studeren.
Van de basisschool naar vmbo theoretische leerweg, doorgroeien naar de bachelor op het hbo, de bachelor vervolgens afmaken op de universiteit van Tilburg en op dit moment bijna afgestudeerd als meester in de rechten. Mijn omgeving is trots op mij dat me dit gelukt is, trots dat ik bereikt heb wat ik altijd al heb willen doen. En dat ben ik ook, trots!
VILLA PINEDO
Een aantal jaar geleden ben ik vrijwilliger geworden bij Villa Pinedo. Eerst als forumlid en nu als buddy. Ik wilde graag kinderen steun bieden voor/tijdens/na de echtscheidingsprocedure. Ik heb verschillende kinderen gesproken die met mij wilde praten over de echtscheiding van hun vader en moeder. Hier zijn verschillende gesprekken uit ontstaan en het heeft mij de kans gegeven te horen hoe een echtscheiding ook kan gaan.
Nu is het mijn tijd om te bemiddelen tijdens de echtscheidingsprocedure. Ik zal er graag aan bijdragen dat meer mensen een prettiger gevoel overhouden aan een echtscheiding, ondanks dat het een vervelende periode blijft voor eenieder.
Kennismaken?
Vrijblijvend eens kennismaken? Bel Melissa Molenschot op 013-2117020.